Bugün 13 Agustos 2022, Cumartesi
 
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
    Firmamız
   

1989 yılında Y. Mimar Serhat BİL tarafından Mimarlık bürosu olarak, Fener yolu Bağdat caddesinde hizmet vermeye başlamış olan firmamız, 03.08.1993 tarihinde limitet şirket yapısını almış ve günümüze kadar Mimarlık ve İnşaat alanlarındaki çalışmalarına devam etmiştir.

Şirket amblemimiz, ismini aldığı S ve B harflerinin iç içe geçmesiyle, ağırlıklı olarak doğal malzeme kullanılmasını sembolize eden ahşap bir blok üzerine kazınarak oluşmuş bir grafik anlatımdır.

Şirketimiz, 22 yıllık çalışma döneminde işe Mağaza ve Konut dekorasyonları ve belirli iş kalemlerinin uygulamalarını üstlenerek başlamış, Danışmanlık, Uygulama Projeleri çizilmesi, Anahtar teslimi Fabrika ve Konut inşaatları, açık alan düzenlemeleri ile devam etmiştir. Günümüzde tüm bu işlerin yanı sıra yatırımcı firmalara Proje Yönetimi hizmeti de verilmektedir.

Bu dönem içinde daima müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuş, işin ekonomisi, fonksiyonu, estetiği, çevreye uyumu ve süresi bir bütün olarak değerlendirilerek en iyisi ortaya konmuştur. İş kusursuz olarak teslim edildikten yıllar sonra bile müşteri ile olan bağ kopmamış, gereken ilave hizmetler zaman geçirilmeden verilmiştir.

Tasarım ve uygulamanın aynı elden çıkmasının sonuca daha olumlu yansıdığı düşüncesiyle, uygulaması yapılacak işin projelerinin ve detaylarının şirket bünyesinde çizilmesi tercih edilmiştir.

İşin hacminden ziyade niteliği ön planda tutulmuş, öncelikle müşteriye hizmet ilkesi benimsenmiştir. Çok küçük işlerin büyük işleri getirebildiği zaman içinde yaşanmış bir gerçektir.

Şirketimiz bu düşünceler doğrultusunda, Caddebostan, Kadirağa sokaktaki ofisinde gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki çalışmalarına devam etmektedir.

     
     
     
       
S - B Mimarlık İnşaat Dekorasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti.    
Kadirağa Sok. Eseri Apt. No:31/2 34728 Caddebostan      
İstanbul TÜRKİYE      
T 90 216 385 47 78      
F 90 216 386 47 29      
info@sbmimarlik.com     Tüm Hakları Saklıdır.© 2011